Strona Internetowa www

Zaczęty przez adelcia, Lipiec 31, 2018, 11:21:07 AM

« poprzedni - następny »

adelcia

Witajcie,
a nie myśleliście o tym, by stworzyć stronę Internetową www, gdzie zamieścilibyście najważniejsze publikowane tutaj rzeczy? Myślę, że byłoby to bardziej poręczne.
Albo ewentualnie połączenie strony www i forum...

GreguS

Dublowanie treści mija się z celem, albo forum albo strona, to, co chyba chodziło po Twojej głowie
bardziej przypomina blog z możliwością dodawania komentarzy, gdzie kilka osób dodaje artykuły.
Niestety ma swoje wady, którymi obciążone są blogi - trzeba mocno moderować artykuły, potrzeba specjalisty, który
opracuje artykuł, kogoś kto to zweryfikuje, potem dochodzi komercjalizacja i wszystko zaczyna się sypać.
Forum w tym wypadku wydaje się najbardziej wyzwoloną formą publikowania treści i jednocześnie najszybszą.
Tutaj też możemy stworzyć zakładkę Poradniki i jeśli są zapaleni pisarze, to będzie tam można publikować zebrane/usystematyzowane treści.
Chętnych zapraszam na PW, chyba, że tu chcecie rozwinąć temat
Sklep z filtrami do wody - tutaj
Poradniki - kliknij

GreguS

Strona, która zostanie przebudowana w kierunku który sugerowała @adelcia
to osmoza.pl, w tym roku projekt powinien zostać rozpoczęty i zakończony tak by stanowił źródło ciekawych informacji z dziedziny filtrów do wody, szczególnie RO

W kwestii obecnego forum dodałem możliwość powoływania się na użytkownika - poprzez @[nazwa_użytkownika] system dodatkowo podpowiada,
a w menu mamy informację o tym, że ktoś się do nas zwracał w Profil>Mentions, mam nadzieję, że to usprawni komunikację i udział w dyskusjach.
Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to zapraszam do dzielenia się nimi
Sklep z filtrami do wody - tutaj
Poradniki - kliknij

TinyPortal 2.2.2 © 2005-2022